Аналит-Агро

Ми раді вітати Вас на сайті "Аналіт-Агро" - Компанії по оптово-роздрібному продажі:

Аналіт-Агро працює на ринку України з 2001 року, при цьому основним завданням компанії є отримання максимального результату при використанні засобів захисту рослин нашими споживачами. Поставка товарів здійснюється по всій Україні зручним для споживача способом, з відмінним сервісом і оптимальними цінами. За рахунок добре налагодженої системи закупівель і продажів, а також завдяки низьким витратам ми продаємо товари за оптимальними цінами з додатковою системою знижок:

У нас ви можете купити товари світових виробників (Байєр, Сингента, Монсанто, Дюпон і ін.) І швидко зростаючих українських брендів (Презенс, Укравіт і ін.). Наші партнерські відносини з виробниками дозволяють формувати широкий асортимент за оптимальними цінами з гарантованою якістю товару. Географія нашої роботи включає всі регіони України. Ви можете просто відправити нам замовлення і отримати весь необхідний асортимент товару з доставкою. (Самовивіз, наш транспорт, Нова Пошта). Ви можете подивитися фотографії товарів, отримати підтримку і консультації наших співробітників по застосуванню препаратів і їх доставці.

Співробітники компанії проводять онлайн-консультації з діагностики, лікування і відновлення рослин, а також з ефективного використання наших препаратів. Вартість онлайн-консультації становить 100 грн. У нас професійно підготовлений колектив, готовий вирішувати будь-які завдання, пов'язані з озелененням, благоустроєм і подальшим доглядом за рослинами на об'єктах. Перелік послуг і вартість робіт ви можете подивитися в розділі "Лікування рослин". Співробітники компанії комунікабельні, мобільні, з нами приємно працювати. Зателефонуйте і переконайтесь самі.